مرکز خرید اوزدیلک آنتالیا

از جذابیت های تور آنتالیا، خرید کالاهای مارک دار و برندهای مشهور و با کیفیت مطلوب و رضایتبخش، از مراکز خرید آنتالیا می باشد. مرکز خرید اوزدیلک آنتالیا یکی از بهترین مراکز برای خرید کردن می باشد. مرکز خرید اوزدیلک آنتالیا در مرکز این شهر واقع شده است. مرکز خرید اوزدیلک آنتالیا دارای صد مغازه و فروشگاه، کافی شاپ،  تعداد زیادی سینما و رستوران، مکان تفریح و بازی بچه ها و پارکینگ بسیار بزرگ است.

شما می توانید در مرکز خرید اوزدیلک آنتالیا از بهترین تفریحات آنتالیا بهره مند شوید و اجناس با کیفیت را با قیمت واقعی خریداری نمایید و از خرید خود لذت ببرید .

این مرکز خرید یکی از بهترین مراکز خرید در تور آنتالیا می باشد که می توانید در آن کلیه مایحتاج خود از قبیل: پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی، زیورآلات و ساعت و … را بیابید. از جمله امکانات این مرکز خرید می توان به: سالن نمایش فیلم، زمین بازی برای کودکان، زمین بولینگ، کافی شاپ، رستوران و … اشاره کرد . گردشگران تور آنتالیا می توانند بعد از خرید برای صرف غذا و استراحت به رستوران های این مرکز خرید رفته و در آنجا ساعاتی را سپری کنند و یا برای تفریح از امکانات واقع در این مرکز خرید استفاده کرده و لحظات خوشی را در آنجا سپری کنند.